1. Ana Sayfa
  2. Bu İlaç Ne İşe Yarar
  3. Crebros Ne İşe Yarar ? Crebros Nedir ? Yan Etkileri Neler? 2021 Güncel Fiyatı

Crebros Ne İşe Yarar ? Crebros Nedir ? Yan Etkileri Neler? 2021 Güncel Fiyatı

crebros ne işe yarar

Crebros Ne İşe Yarar ?; Bir Alerji ve Kaşıntı hapı olarak kullanılan Crebros Hapı’nı sizler için araştırdık. Crebros Nedir ? Crebros’un Yan Etkileri Neler? 2021 güncel fiyatı Ne Kadar. Tüm bunları sizler için araştırdık ve yayınladık. Buyurun bilginin en doğru olduğu yerden bu ilaç hakkında bilgi alın.

Crebros İlaç Nasıl Kullanılır?

Crebros Nasıl Kullanılır
Crebros Nasıl Kullanılır

Crebros ilaç hekimin tavsiye ettiği ölçülerde kullanılmalıdır. Bu ilaç hem yetişkinlerde üstelik çocuklarda kullanmak muhtemel fakat gene burada hekimin belirttiği ölçülerde kullanılmasına dikkat etmek lazım olur. 6-12 yaş olan çocuklarda: Günde bir 1 kere 5 mg film tablet alınmalıdır. 12 yaş  üzeri ergenlerde ve yetişkinlerde: Günde bir kere 5 mg film tablet alınmalıdır.

Mümkün olduğunca bu ilaç 6 yaşın altındaki çocuklarda kullanılması tavsiye edilmez. Uygulama yolu ve metodu: Crebros ilaç sadece ağız aracılığıyla kullanım içindir. Crebros ilaç bol suyla tüketilmelidir. Ve günlük dozun üstünde alınmamalı, lüzumlu hallerde hekiminizden yardım alınmalıdır. Bu ilaç besinlerle yahut yalnız su ile beraber alınabilir.

Crebros İlaç Kullanmayı Unutanların Yapması Gerekenler Crebros ilacı kullanmayı unutan şahıslar, başka doz saatine kadar ilacı almamalıdır.

Crebros Diğer İlaçlarla Birlikte Kullanılır Mı?

Crebros İlaç Nasıl Kullanılır
Crebros İlaç Nasıl Kullanılır

Ciddi hassasiyeti olan hastalarda, sinir sistemiyle alakalı sorunları varsa bu ilaçla beraber kullanıldığında uyanıklık üstünde önemli tesiri görülebilir. Eğer reçeteli yahut reçetesiz bir ilaç tüketiyorsanız hekiminizle kesinlikle paylaşmalısınız. Ayrıca crebros içinde laktoz bulunmaktadır. Şekere karşı duyarlı olan şahıslar bu ilacı almadan evvela doktorlarına bilgi vermelidirler.

Crebros Ne İşe Yarar?

İçindekiler Crebros, aleıji tedavisinde sarfedilen bir antihistaminiktir. Antihistaminik ilaçlar, histaminin tesirini yok eder, aleıji belirtilerini ortadan kaldırır. Crebros, 20 ve 40 film kaplı tabletten meydana gelen blister ambalajlarda takdim edilir. Tabletler ak renkli, oval, kabarık, bir yüzünde “LS” logosu bulunan, film kaplı tabletler şeklindedir. Crebros, Aşağıdaki Durumların Tedavisinde Kullanılır:

  • Mevsimsel alerjik burun akıntısı (gözle alakalı semptomlar dahil),
  • Perennial (yıl boyu süren) alerjik burun akıntısı,
  • Kronik sebebi meçhul ürtiker (kurdeşen).

Crebros Nasıl Kullanılır?

Crebros Nedir ve Ne İşe Yarar
Crebros Nedir ve Ne İşe Yarar

Crebros’u her daim, tam manasıyla doktorunuzun söylediği şekilde alınız. Eğer güvenilir değilseniz hekiminize yahut eczacınıza yineleme danışmalısınız.

  • 6 -12 yaş arası çocuklarda: günde bir kere 5 mg (1 film tablet).
  • 12 yaş ve üzeri ergenler ile yetişkinlerde: günde bir kere 5 mg (1 film tablet).

Crebros Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi Crebros’in bünyesinde bulunan maddelere duyarlı olan şahıslarda yan etkiler olur. Aşağıdakilerden biri olursa Crebros’u kullanmayı durdurunuz ve iz yahut size en yakın hastanenin ivedi bölümüne başvurunuz: Dakikadaki kalp atım adedinin normalin üzerine çıkması (taşikardi) Bunların tümü çok önemli yan etkilerdir.

Eğer bunlardan biri sizde sahip olunan şayet, sizin Crebros’a karşı önemli alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye yahut hastaneye yatırılmanıza lüzum olur. Bu çok önemli yan etkilerin tümü epey nadir görülür.

Crebros Fiyat 2021 Ne Kadar?

Crebros bedel, 2021 19 Mart tarihi bakımından 12.13 TL’dir.

Yorum Yap

Yorum Yap