1. Ana Sayfa
 2. Bu krem ne işe yarar
 3. Fito krem ne işe yarar? Fito Krem Fiyatı Nedir Prospektüsü

Fito krem ne işe yarar? Fito Krem Fiyatı Nedir Prospektüsü

Fito Krem Ne ise yarar?

Fito krem ne işe yarar?; Fito Krem Fiyatı Nedir Prospektüsü nasıl bulabilirim. Cildimizde bulunan lekeleri ve sivilceleri ortadan kaldırmak adına fito krem son zamanlarda en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün sadece eczanelerde yer almaktadır. Sizlere bu makalemizde fito krem hakkında tüm detayları açıklıyoruz.

Fito Krem özellikleri

Fito krem, günümüzün en çok konuşulan ürünleri arasında yer almaktadır. 40 gramlık tüpler halinde bulunan bu ürün sadece yeşil reçete ile satılmaktadır. Etken maddesi Buğday ekstresidir. Cilt uzmanları tarafından önerilmesinin yanında hücrelerin kendisini yenilemesine yardımcı olmaktadır. Ciltte meydana gelmesi olası hasarların iyileşmesi için tercih edilen Fito Krem sadece uzman bir doktor tarafından önerildiği zaman tercih edilmelidir.

Fito krem, cilt üzerinde etkisini çok kısa süre içinde gösterir. Bu sayede yüzeysel soruları giderme konusunda son derece başarılıdır. Cilt dokusunu yenilemesi de bu anlamda son derece önemlidir. Ürün için herhangi bir yaş sınırı ifade edilmemiştir. Doğal bir ürün olmasının yanında kullanıcı deneyimlerinden elde edilen bilgiler de son derece olumludur. Medikal bir ürün olması nedeniyle eczanelerde satışa açıktır. Ürün hakkına detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Fito Krem Ne İşe Yarar? Fito Krem Faydaları nelerdir?

Hayatımızın büyük bölümünde yaşamış olduğumuz sorunlar nedeniyle fito krem ürünün ismini çok defa duymuşuzdur. Hızlı etkisi sayesinde iz ve yaraları kısa süre içinde kaldırma özelliğine sahiptir. Cildimiz üzerinde meydana gelmesi olası hasarların giderilmesi için tercih edilen ürünler arasına ilk sırada yer almaktadır.

 • Fito krem, sivilce izlerini yok etmek için tercih edilecek önemli bir formüldür. Günde bir defa uygulamanız yeterli olacaktır. Bunun yanında çiçek rahatsızlığı nedeniyle oluşan kızarmaların giderilmesini sağlar. Aynı zamanda ciltteki renk dengesini de sağlar.
 • Ameliyat yaralarında, kaza sonucu meydana gelen hasarlarda ve deri hasarlarında cilt doktorları tarafından çok sık bir şekilde önerilmektedir. Cildi çok kısa süre içinde yeniler.
 • Kozmetik alanda da etkili olduğunu ifade edebiliriz. Dudak çatlaklarının iyileşmesinde ve dudak kurumasının önüne geçilmesinde son derece etkilidir.
 • Lazer ve epilasyon gibi işlemler sonrasında bazı tahribatlar meydana gelmesi mümkündür. Fito krem kullanarak bunların önüne geçebilirsiniz.
 • Fito krem ne işe yarar sorusuna yanıt olarak cilt lekeleri ve sivilcelerinin bırakmış olduğu lekeleri yok etmek diyebiliriz. Kremin ana özelliği cildi yenilemek olduğu için düzenli olarak kullanmanız halinde oldukça önemli derecede etkisini göreceksiniz.

Fito krem nasıl kullanılmalıdır?

Fito Krem Nasıl Kullanılmalı?

Bu kremi, cildinizin her yerinde rahatlıkla kullanabildiğiniz gibi yüzünüze de uygulamanız mümkündür. Sorunlu olan bölgeye 2 defa uygulamanız gerekmektedir. Yedirerek sürmeniz halinde etkisini daha hızlı bir şekilde gösterecektir. Ameliyat bölgesine uygulanacak ise dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Çizik ve derin kesikleri gazlı bir bezle kapatmanız önemlidir. Sonrasında da krem sürülmeden önce su ile temizlemeniz gerekiyor.

Fito krem uygulama esnasında, cilde ince bir tabaka sürmeniz ve masaj yapar gibi uygulamanız son derece önemlidir. Bu sayede cildin kendini yenilemesinde etkisi daha net bir şekilde ortaya çıkar. 40 gr tüp halinde satılan bu ürün, cilt sağlığı açısından uzman doktorlar tarafından çok sık bir şekilde öneriliyor.

Fito krem ile yapılan araştırmalar sonrasında nadir de olsa aşağıda yer alan yan etkilerin görülmesi mümkündür. Uygulama öncesinde mutlaka uzmana danışmanız cilt sağlığınız açısından önemlidir. Fito krem yan etkileri şu şekilde sıralanabilir;

 • Karın ağrısı
 • Nefes alış verişinde bozukluk
 • Boğazda yutkunma zorluğu ve şişlik
 • Herhangi bir vücut bölgesinde şişlik

Fito Kremin Fiyatı Nedir?

Fito Kremin  en son  güncellemede fiyatı 18.00 TL olmuştur.

Yorum Yap

Yorum Yap