1. Ana Sayfa
  2. Bu krem ne işe yarar
  3. Fito Krem Ne İşe Yarar, Fito Krem Nerelerde Kullanılır?

Fito Krem Ne İşe Yarar, Fito Krem Nerelerde Kullanılır?

fito krem ne işe yarar

Fito Krem Ne İşe Yarar; Fito Krem ne uygun ve kullanım alanları; Birçok ademoğlu hayatının belli zamanlarında cilt lekeleri ve sivilcelerle boğuşuyor. Bu arayışlar ilaç şirketleri yönünden dahi bilindiği için değişik çözümler getirilmeye çalışılıyor.

FİTO KREM NEDİR?

Fito, latincede bitki manasına gelmektedir ve bu sebeple de Fito kremin aktif ve en mühim bileşeni Triticum Vulgare sulu ekstraktı (buğday özü)’dür.

FİTO KREM NE İŞE YARAR ?

Cilt bakım uzmanlarının sık sık tavsiye ettiği bu krem, cildin hücrelerinin kendilerini yenilemesine yardım ediyor.

PEKİ FİTO KREM NASIL KULLANILIR?

Fito krem cildin her yerinde olduğu gibi yüze de kullanılmasında bir sorun yoktur. Kremi sorunlu bölgeye asgari 2 kere uygulayın. Kremi sürüp ovalayarak yedirin. Ameliyat yarası derin kesik, çizilmiş var şayet bir gazlı bezle kapamak gereklidir. Ardından yineleme krem sürülmeden evvela kesinlikle su ile temizlenmeli ve krem sürülmelidir.

FİTO KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Aşağıda bulunan yan etkiler bu kremi uygulayan şahıslar çok düşük bir şekilde görülmüştür. Ancak siz ekspere danışmadan kesinlikle cildinize uygulamayınız. – Vücudun rastgele bir yerinde şişkinlik – Ağız ve boğazda şişkinlik ve yutkunmada güçlük – Nefes alıp vermede güçlük – Karın ağrısı

FİTO KREMİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Cilt bakım uzmanlarının sık sık önerdiği bu krem, cildin hücrelerinin kendilerini yenilemesine yardım ediyor. Özellikle ciltte oluşacak rastgele bir hasarın iyileştirilmesi için sarfedilen kremlerden olan Fito Krem, kesinlikle yetkin bir hekim yönünden önerilerek kullanılması lazım olur.

Fito Krem Ne İşe Yarar denildiğinde Cilt üstünde kısa sürede gösterdiği tesir yardımıyla gelişigüzel sorunları gideren Fito krem, bunun yanı sıra kısa sürede cilt dokusunun yenilenmesini sağlıyor. Günlük hayatınızda yaşadığınız negatif vaziyet sonrasında sık sık ismini duyabileceğimiz bu krem, süratli tesiri yardımıyla yaraları yahut izlerini ortadan kaldıracaktır. Vücudun rastgele bir bölgesinde, cilt üstünde oluşacak her çeşitli hasarın ve yaranın giderilmesi için tercih edilen ilk krem olması dahi, böylelikle gerçekleşmektedir.

FİTO KREM NE KADAR?

Fito krem tesiri büyük fakat fiyatı ufak yara ve yanık kremlerinden biridir.
Fito krem fiyatı ; 17.26 TL ‘dir Ancak bu Fiyat artışları hemen hemen her gün olduğu için değiştmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap